سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فروش انواع چسب سیلیکونی ماستیک در کرج

نظر

فروش انواع چسب سیلیکونی ماستیک در کرج: چسب ماستیک سفید سیلیکون در پنجره دوجداره بعد از تولید در و پنجره های با کیفیت خوب مهمترین اصل  نصب خوب است تا بتوان از پنجره ها به عنوان یک پنجره عایق و با کیفیت مطلوب استفاده کرد و یکی از وسائل مهم در نصب سیلیکون می باشد که لازم میدانیم بعضی از مزایای یک سیلیکون خوب را به شما یاداور شویم .شرکت گوهر ابنیه پایتخت با تولید انواع چسب ماستیک سفید سیلیکون گامی نوین به سمت جلو نهادند.

چسب ماستیک

فروش انواع چسب سیلیکونی ماستیک در کرج

مزایا: 1: چسب  ماستیک سیلیکون باید انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته باشد . 2: چسب ماستیک سیلیکون پنجره دوجداره مقاومت در برابر فشار و دما های بالا دارد.تا در دمای بالاازحالت خود خارج نشود 3: چسب ماستیک سیلیکون پنجره دوجداره می توان قابلیت چسبندگی و درز گیری عالی داشته باشد به طوری که بعد از استفاده به سطح مورد نظر چسبیده و به راحتی جدا نشود 4: چسب  ماستیک سیلیکون پنجره دوجداره در برابر اشعه uv نیز مقاوم می باشند و خاصیت خود را از دست نمی دهند. 5: چسب ماستیک سیلیکون پنجره دوجداره در بسته بندی های مختلفی به فروش می رسد که رایج ترین آن ها، بسته های استوانه ای شکل می باشد 6:چسب ماستیک سیلیکون پنجره دوجداره در رنگ های مختلفی از جمله سفید، مشکی و بیرنگ و قرمز و طوسی و قهوه ای موجود می باشد. 7:چسب ماستیک  سیلیکون پنجره دوجداره مناسب برای آب بندی و در برابر رشد قارچ و کپک محافظت می کند. 8:این محصول دارای چسبندگی عالی به بسیاری از مصالح ساختمانی چون: کاشی و سرامیک،سطوح روکش دار،چوب و بسیاری از پلاستیک ها می باشد.

ماستیک درزبندی

فروش انواع چسب سیلیکونی ماستیک در کرج 

نحوه استفاده چسب سیلیکون پنجره دوجداره:وقتی کار نصب پنجره ها به اتمام رسید باید دور پنجره کاملا تمیز و بدون گردو خاک باشد و این خیلی مهم است که سطحی که قرار است چسب ماستیک  بخورد اصلا خیس نباشد تا چسب سیلیکون به راحتی بچسبد قابل ذکر است که اگر چسب سیلیکون جای ریخت به راحتی با آب و صابون قابل پاک شدن است .
نکات ایمنی چسب  ماستیک سفید سیلیکون:درصورت تماس با پوست و چشم سریعا شسته شود وبهنگام کاربرد حتی المقدور از دستکش و ماسک ودر محیط کار ازتهویه مناسب استفاده گردد ، دور از شعله و جرقه نگهداری شود.چسب سیلیکون در پنجره دوجداره بعد از تولید در و پنجره های با کیفیت خوب مهمترین چیز نصب خوب است تا بتوان از پنجره ها به عنوان یک پنجره عایق و با کیفیت مطلوب استفاده کرد و یکی از وسائل مهم در نصب سیلیکون می باشد که لازم میدانیم بعضی از مزایای یک سیلیکون خوب را به شما یاداور شویم .