سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فروش عایق رطوبتی قیر در خرمدشت کرج

نظر

فروش عایق رطوبتی قیر در خرمدشت کرج:عایق های رطوبتی اصولا برای پیش گیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان با مصالح ساختمان به کار می روند. چون مصالح ساختمانی در مقابل رطوبت دوام خود را از دست می دهند و می پوسد قسمت هایی از ساختمان را که در مجاورت رطوبت قرار دارد عایق کاری می نماینداین نوع عایق رطوبتی دارای قابلیت انعطاف پذیری مناسب بهمراه مقاومت کششی و خمشی می باشد. این محصول جایگزین مناسبی بجای روش های متداول عایق کاری سنتی (ایزوگام و قیروگونی) بوده و رایج ترین روش عایق بندی در پروژه های بزرگ می باشد.

فروش عایق رطوبتی قیر در خرمدشت کرج

عایق رطوبتی را می توان پوشش هایی تعریف کرد که با ترکیبات گوناگون، به منظور حفاظت در برابر آب و رطوبت ساخته می شوند. استفاده از عایق رطوبتی در تمامی مکان هایی که در معرض آب قرار دارند الزامی است. پشت بام، سرویس بهداشتی و حمام، استخر و … از جمله مکان هایی هستند که عایق بندی حتما باید در آن ها انجام شود. نفوذ رطوبت در ساختمان می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند زنگ زدن فلزات، رشد کپک و قارچ ها، یخ زدگی سازه ها و …. شود.

انواع عایق های رطوبتی آسفالت سرد

1:قیر و گونی رطوبتی  آسفالت 

2: ایزوگام BPP

3: نانو عایق رطوبتی آسفالت

1.قیر و گونی: این عایق یکی از متداولترین عایق های مصرفی در ایران می باشد به این علت که در اکثر شهرهای کشور مواد اولیه این عایقکاری به وفور یافت می شود . مواد مورد نیاز در این عایق، گونی و قیر می باشد ، که گونی مورد نیاز از کشورهای خارجی وارد می شود و در سه اندازه مختلف به نامهای، گونی درجه یک ، درجه دو ، درجه سه در بازار یافت می شود .

قیر

فروش عایق رطوبتی قیر در خرمدشت کرج

انواع گونی مخصوص قیر و ایزوگام : 1:گونی درجه یک: ریز بافت و وزن یک مترمربع آن حدود 310 گرم
2: گونی درجه دو: بافت متوسط و وزن یک مترمربع آن حدود 260 گرم
 3:گونی درجه سه:  درشت بافت و  وزن یک مترمربع آن حدود 210 گرم
قیر: قیرامولسیونی مخصوص آسفالت: قیر ماده ایست سیاه رنگ مرکب از هیدروکربنهای آلی با ترکیبات پیچیده که از تقطیر نفت خام بدست می آید.
2.ایزوگام :ایزوگام پدیده ای است صنعتی و متکی به علم و تجربه و تکنولوژی در جهت ایمن سازی هرساخت و سازه ای دربرابر رطوبت حاصل از بارش برف وباران
ایزوگام که با تنوع خود همواره بهره مند از کارائیهای متفاوت میباشد با گذر از آزمون های مختلف درآزمایشگاه های کارخانجات تولیدی ضریب مقاومت آن افزایش یافته و آسودگی خاطر مصرف کنندگان را ارتقاء میبخشد.
3.نانو عایق رطوبتی آسفالت: رنگ نانوعایق رطوبتی ، با داشتن مقاومت عالی در مقابل گرما و سرما ، از پایداری در برابر عوامل جوی و اشعه UV خورشید نیز برخوردار است با استفاده از روش‌های آسان و سریع قابل اجرا بوده و به صورت تک جزیی و بدون حلال مصرف می شود.
موارد مصرف قیر و عایق رطوبتی آسفالت: 1:  آب بندی و ایزولاسیون رطوبتی کف بامها ، نمای ساختمانها و سرویسهای بهداشتی 2: قابل اجرا بر روی ایزوگام ها و آسفالتهای قدیمی بدون نیاز به اجرای مجدد آسفالت و یا ایزوگام 3:ایزولاسیون فونداسیون ساختمانها و سطوح در تماس باخاک 4: آب بندی و رنگ آمیزی استخرها، سونا، جکوزی و قسمتهای در تماس با رطوبت 5: آب بندی و ایزولاسیون دیوارها و نمای ساختمان 6:ایزولاسیون سطوح شیبدار و شیروانی هایی از جنس گالوانیزه گرم و فلزی
مشخصات محصول قیر امولسیونی : عایق کاری و آب بندی کف بام ها ، نمای ساختمانها ، استخرها ، مخازن بتونی و سرویسهای بهداشتی
شرکت گوهر ابنیه پایتخت آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی میباشد.شماره تماس کارشناس فنی:09121754110
دارای خاصیت عایق کاری حرارتی و رطوبتی به صورت همزمان در یک محصول رنگ پایه آب ، تک جزیی و بدون نیاز به حلال بدون مواد آلاینده و دوستدار محیط زیست،مقاومت دمایی از 40- الی 210+ درجه سانتی گراد،ممانعت از نفوذ گرما و سرما به داخل ساختمان، انعطاف پذیری بسیار بالا،قابل تبدیل به رنگ های متنوع ،بسیار با دوام ( ماندگاری بالا به مدت حداقل 20 سال )، پوشش ضد نم و رطوبت ، آب گریز ، مقاوم در برابر نفوذ باران و رطوبت محیط، مقاوم در برابر نور UV خورشید، مقاومت بسیار بالا در شرایط جوی مختلف، عدم نیاز به تخریب لایه های سطحی موجود،  اجرای سریع و آسان با استفاده از قلمو، رول و یا اسپری، دارای قیمت بسیار مناسب و قابل رقابت با عایق های رطوبتی معمولی ازجمله ایزوگام، قیرگونی و … امکان اجرا بر روی آسفالت، سطوح فلزی و گالوانیزه و کلیه سطوح بتنی، سنگ و موزائیک ، فوم پلی اورتان و … سطح پوشش هر سطل (20 لیتری ) : حدود 40 مترمربع با 3 بار پوشش و ضخامت 0.6