سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان

فروش انواع عایق رطوبتی مخصوص پشت بام در 45 متری گلشهر

نظر

فروش انواع عایق رطوبتی مخصوص پشت بام در 45 متری گلشهر:عایق رطوبتی  از جدیدترین و بهترین مواد جهت آب بندی است که جایگزینی مناسب و مطمئن برای نسل های قدیمی عایق رطوبتی مانند ایزوگام و قیر گونی می باشد. رطوبت اجزای اصلی سازه، تاسیسات و سفت کاری ساختمان را فرسوده میکند و به مرور آنها را از بین می‌برد. رطوبت و نم باعث زنگ زدگی فلزات می‌شود. رطوبت، باعث ظهور حشرات و قارچها در ساختمان میشود. همچنین باعث تبله شدن گچ روی دیوار می‌شود. رطوبت و آب همچنین مصالح ساختمان متخلل مانند آجر و سنگ را هم به مرور بر اثر یخ زدگی خرد می‌کند. بنابراین هر قسمتی از ساختمان که در معرض رطوبت قرار می‌گیرد را باید به نحوی پوشش داد که رطوبت به آن قسمت نفوذ نکند. برای همین است که از عایق رطوبتی برای جلوگیری از این موارد استفاده می شود  .

 

فروش انواع عایق رطوبتی مخصوص پشت بام در 45 متری گلشهر

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در اکثر ساختمان‌ها دیده می‌شود، وجود نم و رطوبت است که باعث می‌شود به ساختمان خسارت‌های جبران ناپذیری وارد شود. از این رو باید عایقکاری رطوبتی ساختمان به نحو مناسب انجام شود. منظور از عایقکاری رطوبتی‌، پوشاندن سطح (دیوار، بام، کف و …) توسط یک یا چند لایه از مواد عایق است تا از نفوذ آب و رطوبت به درون آن جلوگیری شود.

البته روش‌های مختلفی برای عایق کردن ساختمان وجود دارد که متدوال‌ترین آنها در ایران عایق بندی توسط قیر و گونی است. اما با پیشرفت تکنولوژی عایق‌های پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام مورد استفاده قرار گرفته است. به تازگی مهندسان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که می‌توان با رزین‌های اکریلاتی و استایرنی که محلول در آب هستند، عایق رطوبتی جدیدی را تولید کنند.‌‌ مواد مورد نیاز در این عایق، گونی و قیر است.

‌کاربرد قیر و یا آسفالت دشوار و مستلزم صرف وقت زیاد است. حتی امولسیون‌های ساخته شده از قیر نیز تغییر اندکی را در دشواری این کاربرد ایجاد نموده‌اند.‌ باید قیر و گونی را تا میزان 150 تا 200 درجه سانتیگراد حرارت داد. ریختن و تسطیح ترکیبی با این درجه حرارت بسیار دشوار است. بنابراین امولسیون‌های ساخته شده از قیر با قابلیت کاربرد درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می‌گیرد‌. اینگونه امولسیون‌های نفتی در آب حدوداً دارای 50? قیر است. با سفت شدن این امولسیون آب آن تبخیر می‌شود‌. ترکیبات کف سازی بام‌، بر پایه امولسیون پلیمرهای جدید عملکرد کاملاً متفاوتی دارند‌، شاید مهمترین ویژگی آنها ایجاد یک لایه نازک فیلم با قابلیت انعطاف بعد از خشک شدن باشد.

عایقکاری رطوبتی ساختمان 

  • تاثیرات نابود کننده ورود رطوبت و آب به داخل ساختمان و اجزای ساختمانی
  • پوسیدگی چوب‌ها
  • زنگ زدگی فلزات
  • ظهر حشرات و قارچ‌ها در ساختمان
  • متورم شدن روکش‌های گچی دیوارها
  • خرد و فرسوده شدن اجزای نما مانند سنگ، آجر یا اندود‌ها در اثر یخ زدگی
  • نفوذ آب املاح دار در مصالح ساختمانی متخلخل
  • رطوبت به دو‌ طریق به دیوار تاثیر می‌گذارد