سفارش تبلیغ
صبا ویژن

عایق رطوبتی نانو پشت بام

نظر

عایق رطوبتی نانو پشت بام: وجود نم در ساختمان باعث فساد و خوردگی اجزای ساختمان می‌شود و به تدریج به زیبایی و استحکام آن لطمه خواهد زد، اما این نم می‌تواند حتی عایق کاری حرارتی شما را هم خراب کند و به خاطر شرایط مساعدی که رطوبت برای رشد قارچ ایجاد می‌کند بهداشت ساختمان را با اشکال مواجه می‌سازد، بنابراین بهتر است برای دوام بیشتر، حفظ زیبایی، ایمنی و بهداشت ساختمان عایق کاری رطوبتی را هم از الزامات ساختمان محل زندگی خود بدانید.رایج ترین محل استفاده از عایق های رطوبتی، استفاده در محل پشت بام ها میباشد. به طور کلی به فضاهایی که در ساختمان در معرض ورود نم و رطوبت قرار داشته و میبایست نسبت به آب بندی و ایزولاسیون این فضاها اقدام نمود، فضای تر ساختمان گفته میشود.علاوه بر پشت بام و روف گاردن شامل کف آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، بالکن ها، کف پارکینگهای طبقات منفی، دیوارهای برشی طبقات منفی (به ویژه در مناطقی سطح آب زیرزمینی بالاست) نیز از مهمترین قسمتهای ساختمان اند که به عایق کاری نیاز دارند.

ادامه مطلب...


عایق کاری موتورخانه کرج

نظر

عایق کاری موتورخانه کرج: عایق کاری الاستومری به چه صورت است؟ عایق های الاستومری با وجود آن که در مقایسه با پشم سنگ و یا پشم شیشه از قیمت بالاتری برخوردار بوده اما از آن جایی که نیازی به پوشش اضافی نداشته و بسیار پایدار می باشد و همچنین دارای مشخصه های برجسته دیگری نظیر مقاومت حرارتی بالا، مقاومت در برابر جذب رطوبت، آسانی نصب و … بوده در رابطه با موارد با دمای پایین انتخاب بسیار مناسبی خواهند بود به منظور عایق­ کاری لوله ها و کلکتورهای آب گرم، منابع ذخیره آب، مبدل­ها، دیگهای آبگرم با دمای سطح بالا و … با ضخامت های مختلف از عایق کاری الاستومری استفاده می گردد.

ادامه مطلب...


عایق کاری رطوبتی بام در کرج و تهران

نظر

عایق کاری رطوبتی بام در کرج و تهران: عایق نانو چیست؟عایق نانو، یکی از عایق هایی است که می توان آن را به راحتی مانند رنگ، روی سطوح مختلف مانند سطوح فلزی و غیرفلزی کشید و از هدررفت انرژی جلوگیری کرد. عایق نانو عایقی است ضد آب بر پایه ساختار شیمیایی ارگانوسیلان که دوستار طبیعت و قابل حل در آب است. فناوری نانو در حال حاضر یک ابزار موثر و مقرون به صرفه برای افزایش بهره‌وری انرژی در ساختمان‌های موجود و همچنین ساخت و ساز جدید ارائه شده است.

عایق رطوبتی

ادامه مطلب...


نحوه آب بندی حوض در کرج و تهران

نظر

نحوه آب بندی حوض در کرج و تهران: آب بندی حوضچه در کرج و تهران: طراحی و ساخت سازه استخر ، آبنما ها و یا حوضچه ها و مخازن به دلیل اینکه آب به مدت طولانی در آنها ماندگار است و کاربری این فضاها دقیقا ذخیره آب در آنهاست نیازمند دقت زیادی است. مشخصات و محاسبات سازه ای و کیفیت ساخت این فضاها در نتیجه نهایی عایق کاری و آب بندی موثر است و یک سازه خوب با یک سیستم عایق کاری و آب بندی درست و خوب می تواند برای همیشه محل و مکان مورد نظر را از نظر مقاومت در برابر رطوبت و آب تضمین نماید.

عایق کاری حوض

ادامه مطلب...


رنگ نانو استخر پخش و فروش در کرج و تهران

نظر

رنگ نانو استخر پخش و فروش در کرج و تهران: نحوه اجرای رنگ عایق رطوبتی: رنگ عایق رطوبتی نانو همانند رنگ معمولی با قلم مو، غلتک و پیستوله قابل اجرا می باشد. محصول را با قلم مو یا غلطک و پیستوله اجرا کنید،تاجایی که سطوح به صورت کاملا یکنواخت پوشش داده شود. قبل از انجام کار باید سطوح را کاملاً تمیز و خشک و سطح‌های ناصاف را آماده نمود. سپس رنگ نانو را بصورت کاملاً یک نواخت روی سطح پوشش داد. برای حصول بهترین نتیجه دمای محیط در زمان اجرا و در مدت خشک شدن باید بین 5 تا 40 درجه سانتی‌گراد باشد. دمای بالاتر باعث خشک شدن سریع و دمای پایین تر کند شدن آن را سبب می شود. رطوبت زیاد بر شکل ظاهری محصول تاثیر منفی می گذارد. در صورت نیاز پس از گذشت 3 تا 5 ساعت دست دوم را اجرا کنید.

عایق نانو

ادامه مطلب...