سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان

فروش انواع پرایمر آببند ساختمان در کرج و تهران

نظر

فروش انواع پرایمر آببند ساختمان در کرج و تهران:پرایمر قیری آبی چیست ؟ پرایمر قیری آبی محصولی تک جزئی بر پایه قیر و پودرهای معدنی مخصوص است که قابلیت رقیق شدن با آب را داشته و در هنگام اجرا از چسبندگی خوبی به سطوح بتونی، آجری، آسفالت و دیگر مصالح ساختمانی برخوردار می باشد. پس از خشک شدن پرایمر قیری آبی در مقابل نفوذ رطوبت و بخار آب مقاوم خواهد بود. پرایمر قیری آبی از امتیازاتی چون اجرای سرد و ساده، شکل پذیری مناسب، دوام شیمیایی خوب در برابر اسیدها و بازهای ضعیف و هزینه کم در مقایسه با سایر روش های محافظت و آب بندی برخوردار است.

فروش انواع پرایمر آببند ساختمان در کرج و تهران

 کاربرد پرایمر قیری آبی :پرایمر قیری آبی را با 15 تا 20 درصد آب رقیق کرده و با استفاده از قلم مو یا غلتک در موارد زیر اجرا کنید : 1: پرایمر قیری آبی مناسب جهت محافظت از بتن های مدفون در خاک 2: عایق کاری دیوارها، سقف ها، استخرها و مخازن آب با استفاده از پرایمر قیری آبی 3: پرایمر قیری آبی مناسب جهت پوشش دهی لوله های سیمانی یا فلزی 4: ایجاد لایه محافظ در برابر بخار با استفاده از پرایمر قیری آبی 4: استفاده به عنوان آسفالت سرد در صورت اختلاط پرایمر قیری آبی با ماسه مناسب

شرکت گوهر ابنیه پایتخت آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی میباشد،شماره تماس کارشناس فنی شرکت:09121754110

فروش انواع پرایمر آببند ساختمان در کرج و تهران

مشخصات فنی پرایمر قیری آبی : پرایمر قیری آبی مایع غلیظ سیاه – قهوه ای رنگ می باشد. وزن مخصوص پرایمر قیری آبی در حالت خمیری 1150 کیلوگرم در متر مکعب می باشد . مقاومت حرارتی پرایمر قیری آبی 100 درجه سانتیگراد است . انعطاف پذیری پرایمر قیری آبی تا 5- درجه سانتیگراد است. مقاومت پرایمر قیری آبی در برابر حلال های روغنی و نفتی ضعیف است .زمان خشک شدن پرایمر قیری آبی حدود 24 ساعت در 25 درجه سانتیگراد می باشد .پرایمر قیری آبی اشتعال پذیر نیست.

میزان مصرف پرایمر قیری آبی :هر لیتر از پرایمر قیری آبی برای پوشش دهی حدود 2 متر مربع از سطح کافی است.

 شرایط نگهداری پرایمر قیری آبی :پرایمر قیری آبی در محل سرپوشیده به دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای بالاتر از 5+ درجه سانتیگراد تا 6 ماه قابل نگه داری است. در صورت طولانی شدن انبارداری پرایمر قیری آبی بهتر است پیش از استفاده، محتوی داخل سطل هم زده شود.