سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان

فروش انواع ایزوگام فویلدار خوب در کرج

نظر

فروش انواع ایزوگام فویلدار خوب در کرج :ویژگی های ایزوگام خوب،ایزوگام تولیدی در شرکت گیتی گستر دلیجان مورد تایید سازمان استاندارد می باشد و این نشان بر روی رول ایزوگام و همچنین مشخصات استاندارد ایزوگام درج شده است.با بررسی مشخصاتی همچون وزن و ضخامت رول ایزوگام از استاندارد بودن آن می توانید اطمینان حاصل نمایید.بهترین ایزوگام،در کشور ما تعداد زیادی شرکت تولیدی ایزوگام تنوع محصول بالا وجود دارد . اما اینکه بهترین ایزوگام کدام است سوال بسیاری از مصرف کنندگان می باشد .ایزوگام مرغوب باید بهتزین عایق را در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان داشته باشد.

عایق ایزوگام

فروش انواع ایزوگام فویلدار خوب در کرج

انواع ایزوگام:ایزوگام به دلیل استحکام کششی بالا ،پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار زیاد به صورت تک لایه ای یا ترکیبی از لایه ها کاربردهای در کلیه امور عایق کاری ساختمان،ماننداستخر و سرویس های بهداشتی دارد.ایزوگام پوششی برای عایق کردن پشت بام در مقابل رطوبت و آب حاصل از باران و برَف می باشد.  مواد تشکیل دهنده ایزوگام عمدتا از قیر و الیاف مصنوعی می باشد  از ویژگی ها ی  ایزوگام به محافظت درمقابل رطوبت، سهولت در اجرا نسبت به عایق کاری های قدیمی، تردد آسان و جذب حرارت بالا می توان اشاره کرد.َ

شرکت گوهر ابنیه پایتخت آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز میباشد،شماره تماس کارشناس فنی:09121754110

فروش انواع ایزوگام فویلدار خوب در کرج

تقسیم‌بندی ایزوگام بر شکل ظاهری و برش روی آن: 1: ایزوگام عادی (با عرض یک متر و رول‌های ده متری): این نوع ایزوگام برای مردم شناخته شده‌است و با لایه‌های مختلف و روکش‌های متنوع ساخته می‌شود. 2:ایزوگام برش خورده (ایزوشینگل): این نوع ایزوگام با برش‌های خاص و زیبا به منظور عایق نمودن شقف‌های شیروانی جهت عایقکاری بهمراه زیبایی ظاهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عایق ایزوگام
تقسیم‌بندی ایزوگام بر اساس نوع لایه‌های به کار رفته (تیشو و پلی آستر): 1: ایزوگام تک لایه (شامل پلی استر دوخته): این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد. 2: ایزوگام دو لایه (شامل تیشو و پلی استر): این نوع ایزوگام ضخیم‌تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می‌باشد.

تقسیم‌بندی ایزوگام بر اساس پوشش روی آن: 1: ایزوگام با روکش آلومینیم: با توجه به روکش آلومینیمی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد. 2: ایزوگام بدون روکش آلومینیم: این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس‌های بهداشتی، پی و… به کار می‌رود. 3: ایزوگام با روکش سنگریزه: این نوع ایزوگام بیشتر در جاهایی با تردد بالا به کار می‌رود که با توجه ره رنگی بودن سنگریزه‌های آن جلوه بصری زیبایی ایجاد می‌کند.